Informujemy, że w naszym serwisie meibes.pl używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nasza polityka cookies. ROZUMIEM [X]

Kraków

Zbigniew-wiater

Zbigniew Wiater
Konsultant regionalny

email: zwiater@meibes.pl
phone: +48 505 130 300


Marcin-krzciuk

Marcin Krzciuk
Przedstawiciel handlowy

email: mkrzciuk@meibes.pl
phone: +48 531 636 363


Małgorzata Kicińska
Handlowy doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

email: mkicinska@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 618


Alina Kozica
Techniczny doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

email: akozica@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 605, +48 605 258 588


Warszawa

Dariusz-michalak

Dariusz Michalak
Konsultant regionalny

email: dmichalak@meibes.pl
phone: +48 507 154 514


Małgorzata Kicińska
Handlowy doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

email: mkicinska@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 618


Alina Kozica
Techniczny doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

email: akozica@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 605, +48 605 258 588


Łódź

Tadeusz-ozarek

Tadeusz Ożarek
Konsultant regionalny

email: tozarek@meibes.pl
phone: +48 607 437 115


Ppawlo

Przemysław Pawłowski
Przedstawiciel handlowy

email: ppawlowski@meibes.pl
phone: +48 530 505 900


Patrycja Maćkowiak
Handlowy doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

email: pmackowiak@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 617


Maciej Kamieniarz
Techniczny doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

email: mkamieniarz@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 604, +48 601 179 775


Gdańsk

Jakub-rutkowski

Jakub Rutkowski
Konsultant regionalny

email: jrutkowski@meibes.pl
phone: +48 501 009 560


Grzegorz-rosa

Grzegorz Rosa
Przedstawiciel handlowy

email: grosa@meibes.pl
phone: +48 794 322 547


Patrycja Maćkowiak
Handlowy doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

email: pmackowiak@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 617


Maciej Kamieniarz
Techniczny doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

email: mkamieniarz@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 604, +48 601 179 775


Bydgoszcz

Daniel-bodnarowski

Daniel Bodnarowski
Konsultant regionalny

email: dbodnarowski@meibes.pl
phone: +48 502 641 051


Joanna Pietrzyk
Handlowy doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: jpietrzyk@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 625


Marta Fercho
Techniczny doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: mfercho@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 623


Gorzów Wlkp

Andrzej-bodnarowski

Andrzej Bodnarowski
Konsultant regionalny

email: abodnarowski@meibes.pl
phone: +48 604 935 150


Joanna Pietrzyk
Handlowy doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: jpietrzyk@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 625


Marta Fercho
Techniczny doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: mfercho@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 623


Poznań

Jakub-rutkowski

Jakub Rutkowski
Konsultant regionalny

email: jrutkowski@meibes.pl
phone: +48 501 009 560


Mp2

Marcin Płóciniczak
Przedstawiciel handlowy

email: mplociniczak@meibes.pl
phone: 796 911 684


Joanna Pietrzyk
Handlowy doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: jpietrzyk@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 625


Marta Fercho
Techniczny doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

email: mfercho@meibes.pl
phone: +48 65 52 58 623


Litwa

Gediminas-trinskis

Gediminas Trinskis
Konsultant regionalny

email: gtrinskis@meibes.lt
phone: +370 606 97 264


Łotwa

Gediminas-trinskis

Gediminas Trinskis
Konsultant regionalny

email: gtrinskis@meibes.lt
phone: +370 606 97 264


Estonia

Gediminas-trinskis

Gediminas Trinskis
Konsultant regionalny

email: gtrinskis@meibes.lt
phone: +370 606 97 264