Informujemy, że w naszym serwisie meibes.pl używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nasza polityka cookies. ROZUMIEM [X]

Mapa_meibes_pl

Meibes Sp. z o.o.

Gronowska 8
64-100, Leszno
Poland

e-mail:
info@meibes.pl
www:
www.meibes.pl
tel:
+48 65 529 49 89
fax:
+48 65 529 59 69

Godziny otwarcia:
Pon-Czw: 7:30 - 16:00
Pt: 8:00 - 14:00

Mapa dojazdu
2 People

Marlena Śladewska

Sekretariat

e-mail:
sekretariat@meibes.pl
tel:
+48 65 529 49 89

Agata Góral

Asystentka Zarządu

e-mail:
agoral@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 610

Joanna Pietrzyk

Handlowy doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

e-mail:
jpietrzyk@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 625

Patrycja Maćkowiak

Handlowy doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

e-mail:
pmackowiak@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 617

Małgorzata Kicińska

Handlowy doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

e-mail:
mkicinska@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 618

Marcin Sadowski

Techniczny doradca klienta
Asortyment: Ballorex

e-mail:
msadowski@meibes.pl
tel:
+48 50 50 06 670

Maciej Kamieniarz

Techniczny doradca klienta
Region: Gdańsk, Łódź

e-mail:
mkamieniarz@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 604, +48 601 179 775

Alina Kozica

Techniczny doradca klienta
Region: Kraków, Warszawa

e-mail:
akozica@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 605, +48 605 258 588

Marta Fercho

Techniczny doradca klienta
Region: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

e-mail:
mfercho@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 623

Piotr Rutkowski

Konsultant ds. serwisu

e-mail:
prutkowski@meibes.pl
tel:
+48 602 196 763

Agnieszka Ratajczak

Doradca klienta ds. serwisu

e-mail:
aratajczak@meibes.pl
tel:
+48 65 525 8 615

Przemysław Szczechowiak

Kierownik Działu Produkcji

e-mail:
pszczechowiak@meibes.pl
tel:
+48 65 525 86 03, + 48 605 069 577

Łukasz Kubiś

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

e-mail:
lkubis@meibes.pl
tel:
+48 65 525 86 03

Agnieszka Stróżyńska

Doradca Klienta ds. Reklamacji

e-mail:
astrozynska@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 628

Waldemar Uzarski

Kierownik Działu Logistyki

e-mail:
wuzarski@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 631, +48 695 157 792

Romana Skoracka

Kierownik Działu Marketingu

e-mail:
rskoracka@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 616
1 Person

Tomasz Szpurek

Kierownik Magazynu

e-mail:
tszpurek@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 612, +48 609 666 225
1 Person

Hanna Maćkowiak

Główna księgowa

e-mail:
hmackowiak@meibes.pl
tel:
+48 65 52 58 621